Gracze zachwycają się kolejnym detalem z Red Dead Redemption 2

„Tysiące godzin i nie wiedziałem”.

Okazuje się, że Red Dead Redemption 2 nadal skrywa sekrety, które dla wielu graczy będą nowością. Jeden z interesujących detali przypomniano w serwisie Reddit - możliwość podróżowania „autostopem”.

W rolę aut wcielają się oczywiście powozy. Po wycelowaniu w woźnicę wystarczy go zawołać (przycisk E na PC), a następnie poprosić o podwiezienie (G).

„Tysiące godzin w grze i nie miałem pojęcia” - ekscytuje się jeden z komentujących. „Gra jest po prostu tak bogata i pełna szczegółów. Dlatego ją uwielbiam. Nie dziwię się, że prace zajęły Rockstarowi osiem lat” - komentuj kto inny.

Gracze w komentarzach zwracają uwagę, że rozgniewanie innych uczestników drogi podczas takiej darmowej przejażdżki może sprawić, że woźnica zrzuci nas z kozła, a niekiedy poprawi jeszcze rewolwerem.

„Te realistyczne, lecz bezużyteczne systemy rozgrywki to coś, do czego gry zostały stworzone” - komentuje jeden z użytkowników. „Nie wiedziałem o tym, ale nie jestem zaskoczony, bo ten tytuł co chwila wyskakuje z czymś nowym” - zgadza się niejaki „cmvyas”.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami