Epic Games nabrał leakerów. Postać ukryta w kodzie Fortnite jest żartem

Family Guy najwyraźniej nie dołączy do Fortnite.

  • Dataminerzy zapowiadali crossover Fortnite'a z „Family Guy”
  • Wskazywały na to pliki ukryte w kodzie gry
  • Epic zrobił to, by nabrać leakerów, a Peter Griffin najpewniej nie trafi do gry

Tzw. dataminerzy, czyli osoby przeszukujące kody źródłowe gry w pod kątem ciekawych informacji, znaleźli w Fortnite wyraźną sugestię zbliżającego się crossovera gry z serialem animowanym „Family Guy”. Teraz, po wielu miesiącach, okazuje się, że to tylko żart Epic Games na leakerach.

Materiały graficzne zapowiadające nietypowe połączenie odkryto jeszcze w lutym bieżącego roku. Według danych znalezionych w kodzie gry, ujęcia z serialu miały być w niewyjaśniony sposób związane z plecakami - jednym z przedmiotów na wyposażeniu każdej postaci w Fortnite.

Dość dziwne przeznaczenie grafik nie powstrzymało jednak miłośników serialu i strzelanki Epic Games przed wybuchem entuzjazmu i oczekiwaniem na premierę Family Guy w Fortnite. Nie zabrakło oczywiście ciekawych przeróbek i memów z Peterem Griffinem, głównym bohaterem serialu:

Marzenia zderzają się dziś jednak z rzeczywistością. Twitterowe konto FNBRUnreleased, znane z niemal nieskazitelnej kariery ujawniania przecieków z Fortnite przed oficjalnymi zapowiedziami, dowiedziało się, że Peter był tylko żartem, celowo umieszczonym w kodzie gry, by nabrać dataminerów.

„Rok temu ktoś z Epica powiedział mi, że zaczną trollować dataminerów. To jest to, o czym mówił” - wyjaśnia FNBRUnreleased.

Szczegóły dotyczące przyszłych crossoverów i skinów w Fortnite regularnie wyciekają właśnie dzięki „górnikom” kodu źródłowego. Leakerzy sprawiają, że właściwie żadne nowe postacie nie są już niespodzianką.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami