Beta Diablo 2: Resurrected - kiedy start, jak pobrać

Najważniejsze informacje o testach.

Rozpoczynają się otwarte testy remastera kultowej produkcji Blizzarda. Diablo 2: Resurrected można będzie sprawdzić osobiście na wszystkich platformach, poza Nintendo Switch.

Pełna wersja ukaże się 23 września. Twórcy wprowadzą opcję postępów międzyplatformowych, a więc możliwe będzie kontynuowanie rozgrywki na innej platformie.

Oprawa graficzna doczekała się zauważalnych ulepszeń, ale nie obędzie się też bez różnych poprawek czyniących gameplay wygodniejszym - mowa tu chociażby o automatycznym zbieraniu złota czy większej skrytce na przedmioty.

Kiedy start?

Otwarta i dostępna dla każdego zainteresowanego faza bety Diablo 2: Resurrected rozpoczyna się w piątek, 20 sierpnia o godzinie 19:00. Pliki są już dostępne do pobrania, a uczestnictwo nie wymaga aktywowania kodów. Beta zakończy się wieczorem 23 sierpnia.

Zaznaczyć należy, że na konsolach PlayStation i Xbox do rozgrywki nie są niezbędne abonamenty PS Plus i Xbox Live Gold.

Przypomnijmy, że wcześniej - tydzień temu, 13 sierpnia - odbyła się zamknięta beta gry. Wówczas produkcję mogli sprawdzić osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł.

Postępy z wczesnego dostępu lub otwartej bety nie zostaną przeniesione do wersji premierowej gry.

Jak pobrać

Pliki otwartych testów zostaną udostępnione dla wszystkich 18 sierpnia. Wtedy wystarczy po prostu wyszukać betę Diablo 2: Resurrected na wybranej platformie i rozpocząć pobieranie.

  • Otwarta beta Diablo 2: Resurrected na PC - przejdź do aplikacji Battle.net
  • Otwarta beta Diablo 2: Resurrected na PS5 i PS4 - przejdź
  • Otwarta beta Diablo 2: Resurrected na Xbox Series X/S i Xbox One - przejdź (trzeba dokonać darmowego zakupu)
diablo_2_beta
Powrót mrocznego stylu

Zawartość bety

Beta Diablo 2: Resurrected pozwoli przejść dwa z pięciu aktów kampanii (pełna wersja zawiera też dodatek). Zaoferuje do przetestowania pięć klas postaci. Są to:

  • Barbarzyńca
  • Czarodziejka
  • Druid
  • Paladyn
  • Amazonka

W becie możliwe będzie też branie udziału w potyczkach PvP i kooperacji dla maksymalnie ośmiu graczy. Testowa wersja dostępna będzie w języku polskim i pozwoli skorzystać z rozgrywki międzyplatformowej. Wspiera także sterowanie padem na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami