Ascent - Ten Koleś: The Dirty Dive, Krawędź

Jak znaleźć Tego Kolesia.

Ten Koleś to jedno z zadań pobocznych dostępnych w grze The Ascent. W ramach tego zlecenia musisz udać się do dzielnicy Krawędź, znaleźć tytułowego Tego Kolesia i go wyeliminować. Na tej stronie opisujemy gdzie rozpocząć tę misję i jak ją wykonać.

Na tej stronie:

Ten Koleś - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie udaj się do Stymulakrum i poszukaj wejścia do klubu The Dirty Dive (1). Dostań się do środka, a następnie zbiegnij na dół po schodach i porozmawiaj z mężczyzną za ladą (2). W trakcie krótkiej konwersacji misja zostanie dodana do dziennika, a ty otrzymasz kolejne wytyczne.

081_ascent_misja_poboczna_ten_koles_krawedz

Idź do Krawędzi, zabij Tego Kolesia

Opuść bar i udaj się do dzielnicy Krawędź. Jeśli jeszcze tam nie byłeś to po prostu wciśnij klawisz O (d-pad w górę) i podążaj za trasą wskazaną przez znacznik misji. Przemieszczaj się przez tę lokację aż trafisz na Tego Kolesia (3), wielkiego wroga wyposażonego w ciężką broń.

082_ascent_misja_poboczna_ten_koles_krawedz

Jest to cel, który musisz wyeliminować. Mimo swojego groźnego wyglądu przeciwnik ten nie stanowi większego zagrożenia, jednak nie próbuj z nim walczyć jeśli twoja postać nie ma przynajmniej 25 poziomu. Gdy już się z nim uporasz wróć do klubu The Dirty Dive i zdaj relację zlecającemu zadanie. Za wykonanie misji otrzymasz 100,000 punktów doświadczenia i 20,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Operacja wyzwolenia: brygadzista, obóz pracy

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami