Ascent - Okropna sytuacja: Turbo Żmije, Krog

Zabij Turbo Żmije w Lśniącej Róży

Okropna sytuacja to jedno z dwóch zadań pobocznych w The Ascent, które wykonasz dla Groga, członka Szybkich i Śliskich. Zlecenie to wymaga od ciebie dotarcia do i eliminacji Turbo Żmij w dzielnicy Lśniąca Róża. Na tej stronie opisujemy tę misję krok po kroku.

Na tej stronie:

Okropna sytuacja - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie udaj się do dzielnicy Kwitnące Wzgórza i porozmawiaj z Krogiem (1) stojącym przy lądowisku taksówek. Po krótkiej wymianie zdań misja ta zostanie dodana do dziennika, a ty otrzymasz kolejny cel.

086_ascent_misja_poboczna_okropna_sytuacja_krog

Zabij Turbo Żmije w Lśniącej Róży

Udaj się teraz do Lśniącej Róży, która znajduje się około 100 metrów od miejsca rozpoczęcia misji. Jeśli nie możesz tam trafić to aktywuj znacznik misji za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Na miejscu trafisz na widoczną na mini-mapie strefę (2). Twoim zadaniem jest wybicie wszystkich wrogów, którzy się tutaj znajdują.

087_ascent_misja_poboczna_okropna_sytuacja_krog

Gdy uporasz się ze wszystkimi przeciwnikami to wróć do Kroga i zdaj mu relację. Za tę stosunkowo krótką i prostą misję poboczną otrzymasz 70,000 punktów doświadczenia i 12,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Mistrz: Rzeźni Kojec w Ubojni, Iwan

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami