Ascent - Mistrz: Rzeźni kojec w Ubojni, Iwan

Kaiser Pierwszy, walka w Ubojni.

Mistrz to jedno z zadań pobocznych w grze The Ascent. W trakcie tego zlecenia odwiedzisz Rzeźni Kojec w Ubojni i stoczysz pojedynek z chmarą Dzikusów. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie przyjąć to zadanie i jak je wykonać.

Na tej stronie:

Mistrz - jak odblokować zadanie

By otrzymać to zadanie udaj się do Stymulakrum i poszukaj wejścia do klubu The Dirty Dive (1). Przejdź do środka, a następnie udaj się do północno-wschodniej części i wbiegnij do toalety. Tam czekał będzie Skromny Iwan (2). Porozmawiaj z nim by dodać misję do dziennika i otrzymać kolejny cel.

083_ascent_misja_poboczna_mistrz_rzezni_kojec_ubojnia

Idź do Rzeźniego Kojca w Ubojni, Kaiser Pierwszy

Skieruj się teraz do Ubojni, jednej z początkowych dzielnic w grze. Podążaj za znacznikiem misji, który podświetlisz za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Kładka (3) prowadząca na drugą stronę będzie schowana - by ją otworzyć wejdź w interakcję z terminalem wewnątrz budynku (4).

084_ascent_misja_poboczna_mistrz_rzezni_kojec_ubojnia

Przebiegnij teraz na drugą stronę i porozmawiaj z Kaiserem Pierwszym (5) stojącym na wzniesieniu. Po krótkiej wymianie zdań rzuci się na ciebie chmara Dzikusów, jednak nie powinni oni stanowić większego zagrożenia.

085_ascent_misja_poboczna_mistrz_rzezni_kojec_ubojnia

Wybij wszystkie stwory, a następnie porozmawiaj ponownie z Kaiserem Pierwszym. Po wszystkim wróć do The Dirty Dive i zdaj relację Skromnemu Iwanowi by zakończyć tę misję. W nagrodę otrzymasz 26,000 punktów doświadczenia i 16,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Ten Koleś: The Dirty Dive, Krawędź

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami