Ascent - Mierząc wysoko: magazyn na Kosmodromie

Drugie zlecenie dla Kroga.

Mierząc wysoko to drugie zadanie poboczne w The Ascent, które wykonasz dla Kroga w Kwitnącym Wzgórzu. By móc się go podjąć musisz wpierw ukończyć inne zlecenie dla tej postaci, Okropna sytuacja. W ramach tej misji udasz się do Kosmodromu by odzyskać ładunek Drzemki i dostarczysz go do odbiorców.

Na tej stronie:

Mierząc wysoko - jak odblokować zadanie

Jak w przypadku wspomnianej we wstępie misji Okropna sytuacja, tak tutaj rozpoczniesz to zlecenie rozmawiając z Krogiem (1) stojącym przy lądowisku taksówek. Po konwersacji misja zostanie dodana do dziennika, a ty otrzymasz kolejne cele.

088_ascent_misja_poboczna_mierzac_wysoko_kosmodrom_krog

Idź do magazynu na Kosmodromie, odzyskaj ładunek

W pierwszej kolejności udaj się do dzielnicy Kosmodrom - jeśli masz problem ze znalezieniem tego miejsca, wciśnij klawisz O (d-pad w górę) i podążaj za wyznaczoną trasą. Wejście do magazynu (2) znajdziesz w północno-wschodniej części regionu. Przebij się na drugą stronę magazynu i wejdź w interakcję z pudełkiem (3) by odzyskać ładunek.

089_ascent_misja_poboczna_mierzac_wysoko_kosmodrom_krog

Dostarcz drzemkę Benderowi i Sigoli

Po zebraniu ładunku wyjdź z magazynu i skieruj się do korpoStrefy. Wejdź teraz do klubu nocnego Kraina Snów i przejdź na jego drugą stronę do toalet. W jednej z nich znajdziesz Sigolę (4), któremu musisz dostarczyć ładunek. Wyjdź z klubu nocnego i udaj się do Stymulakrum, a następnie na niższy poziom. W barze znajdującym się we wschodniej części miasta znajdziesz Bendera (5), drugiego odbiorcę twojego ładunku.

090_ascent_misja_poboczna_mierzac_wysoko_kosmodrom_krog

Gdy już dostarczysz obie przesyłki to wróć do Kroga i zdaj mu raport. Ukończysz dzięki temu to zadanie i otrzymasz 38,000 punktów doświadczenia i 18,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Okropna sytuacja: Turbo Żmije, Krog

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami