Ascent - boss: 438 Hung, prawa i lewa ręka Hunga

Walka w trakcie misji głównej Spotkanie zarządu.

438 Hung to przedostatni w grze The Ascent boss. Starcie to rozegrasz w trakcie końcowego etapu misji głównej Spotkanie zarządu. Jest to jedna z najprostszych walk w grze, pod warunkiem że wiesz co robić. Na tej stronie podpowiadamy jak szybko i sprawnie poradzić sobie z groźnie wyglądającym przeciwnikiem.

Po długiej scenie przerywnikowej wyjaśniającej zajścia w sali zarządu rozpoczniesz walkę z Hungiem (1). Zanim się jednak za niego zabierzesz, wyeliminuj jego pomocników - lewą (2) i prawą (3) rękę. Wrogowie ci znacznie utrudniają to starcie, a zdołasz ich wyeliminować wielokrotnie szybciej niż samego bossa.

099_ascent_438_hung

Gdy zostaniesz sam na sam z bossem, całe starcie przypomina walkę z podrasowanym Warchołem. Przeciwnik porusza się bardzo wolno, może jednak doskoczyć do ciebie - łatwo unikniesz tego ataku po prostu odskakując na bok.

Uważaj na fale uderzeniowe, które może wywołać przy pomocy młota. Obowiązuje tu ta sama zasada co ze wspomnianym Warchołem - postaraj się oddalić od wroga gdy zbiera się do ataku. Z pokonanego wroga nie zbierzesz żadnego przedmiotu ani ulepszenia.

Poprzednio: Ascent - boss: Celine, mech z kamuflażem

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - boss: Dakyne, brama Menshen

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami