AC Valhalla: Oblężenie Paryża - szczury, jak pokonać

Hordy szczurów.

Gdy trafisz po raz pierwszy do Paryża, główny wątek zaprowadzi cię do kanałów. Tam po raz pierwszy natkniesz się na szczury. To nowość w Assassin's Creed Valhalla. Dodatkowy rodzaj zagrożenia.

Co ważne, jest to zagrożenie, którego nie da się pokonać - nie zabijesz szczurów, tak jak innych zwierząt w grze. Trzeba stosować inne metody, by chronić się przed gryzoniami.

Zawsze warto używać wzroku Odyna, by podświetlać szczury (1) i lepiej je widzieć. Szczególnie w korytarzach. Gdy się zbliżysz, zaczną cię gryźć. Musisz więc po prostu wykonywać ciosy bronią, żeby je rozgonić.

szczury

Tak jak napisaliśmy - nie zabijesz w ten sposob gryzoni, ale rozbiegną się, dając ci szansę na przejście dalej. Jeśli w pobliżu są kratki w murach czy podłodze, szczury przez nie uciekną. Możesz - jeśli jest taka możliwość - postawić na kratce jakiś przedmiot, by zablokować wejście. Nie zawsze jednak coś jest w pobliżu.

Czasem kraty są zablokowane jakąś skrzynią (2) czy innym przedmiotem, zanim rozpędzisz szczury. Wtedy ich rozganianie nie przyniesie skutki. Zniszcz więc taką blokadę, by móc przegonić gryzonie.

Zobacz też: AC Valhalla: Oblężenie Paryża - misje buntowników

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami