AC Valhalla: Oblężenie Paryża - misje buntowników

Rodzaje i zasady.

Misje buntowników to nowy rodzaj zadań pobocznych dostępny na terenie Francji w dodatku Oblężenie Paryża w Assassin's Creed Valhalla. Dostępne są niemal od razu po starcie nowej przygody.

Żeby odblokować tę aktywność, musisz porozmawiać z Pierrem (1) w Melunois. To pierwsze miasteczko, jakie odwiedzasz zaraz po przybyciu do Francji, więc nie sposób je ominąć. Rozmowa będzie dostępna zaraz po tym, jak spotkasz się po raz pierwszy z wodzem Zygfrydem i stoczycie bitwę z Frankami.

misjeb1

Okno misji jest czytelne i raczej zrozumiałe. Po lewej stronie widać spis misji. Co ważne, możesz wybrać tylko jedną - nie można pobrać kilku naraz do wykonania.

Poniżej widać, jaki rodzaj jednostek buntowników (2) będzie wspierał cię podczas misji. Wybraną misję (poprzez kliknięcie na jej nazwę) trzeba aktywować (3) oddzielnym przyciskiem.

misjeb2

Cele misji buntowników oznaczone są takimi samymi ikonami, jak normalne zadania. Gdy dotrzesz na miejsce misji, pojawią się tam też buntownicy (4), którzy będą ci pomagać.

misjeb3

Buntownicy postarają się dostosować do twojej taktyki. Oznacza to, że jeśli postanowisz się skradać, oni też - przeważnie - będą pozostawać w ukryciu i zaatakują dopiero wtedy, gdy ty zaczniesz walkę.

Rodzaje misji buntowników są różne (zabójstwa celów, eliminacja oddziałów), lecz nie oferują wiele nowego poza tym, co znasz już z podstawowej gry. Wykonywanie tych misji zwiększa twój poziom Niesławy. Otrzymujesz też walutę do wydania w sklepie Pierre'a.

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami