Wyciekły pierwsze grafiki z Call of Duty: Vanguard

Okres II wojny potwierdzony.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o znalezieniu plików związanych z Call of Duty: Vanguard w Warzone. Dziś natomiast do sieci wyciekły pierwsze oficjalne grafiki i plansza tytułowa gry.

Przy okazji potwierdzony został setting strzelanki. Charakterystyczny samolot, rodzaje broni czy obecność sowieckiej Operatorki jasno wskazują, że mamy do czynienia z okresem II wojny światowej.

call_of_duty_vanguard_tytul

Choć niektórzy komentujący zwracają uwagę, że część broni wygląda na nieco „przekombinowane”, to według najnowszych informacji - zebranych przez Okami Gaming - gra ma być stosunkowo wierna historii. Wyklucza to więc motyw alternatywnej rzeczywistości.

W trybie multiplayer ma pojawić się system dynamicznej pogody. Sledgehammer ma już podobno zaprojektowane 24 mapy - łącznie, dla wszystkich trybów. Najpewniej nie trafią one wszystkie do gry na premierę.

Powróci kooperacyjne zwalczanie zombie, jednak tym modułem ma zająć się studio Treyarch.

call_of_duty_vanguard_pre_order_art

Jedna z grafik prezentuje bonusy do zamówień przedpremierowych. Widzimy tutaj bonusowe skórki trzech Operatorów, a także różne warianty i konfiguracje kilku broni.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Call of Duty: Vanguard zostanie oficjalnie zapowiedziane. Być może nastąpi to 25 sierpnia, podczas wydarzenia Opening Night Live przed targami Gamescom.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami