Niespodzianka w Battlefield 2042. Powraca główny bohater BF4

Irish jest grywalną postacią.

  • Irish powraca w Battlefield 2042 jako grywalna postać
  • Jest jednym z najważniejszych bohaterów w kontekście fabuły
  • Podczas walki specjalizuje się w defensywie

Kimble „Irish” Graves, jeden z głównych bohaterów kampanii fabularnej Battlefield 4, jest Specjalistą w Battlefield 2042. Gracze będą więc mogli wcielić się w powracającą postać.

Niespodziankę ujawniono wczoraj podczas zamkniętego pokazu EA, w którym wzięliśmy udział. Dziś film wprowadzający do fabuły gry - skupiony w głównej mierze właśnie na Irishu - jest już dostępny publicznie.

Graves jest jednym z Bezpatów, czyli bezpaństwowców, których sytuacja geopolityczna zmusiła do opuszczenia swoich krajów. Początkowo współpracuje z tajemniczym Ozem, czyli przywódcą największego oddziału Bezpatów, ale kiedy zdaje sobie sprawę, że jego zwierzchnik nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować założone cele, postanawia stanąć na czele frakcji o odmiennej filozofii. Następuje rozłam bezpaństwowców, a Irish staje się wrogiem Oza.

2___BF2042_Concept___Narrative_Hub___Borderline_02_1920x1080_3653396112ad4e334c97.45163337

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Kimble Graves to inżynier, specjalizujący się w defensywie i fortyfikacjach - potrafi przykładowo rozstawiać tarcze chroniące drużynę przed ostrzałem, a także rzucić na ziemię gadżet wyłapujący nadlatujące materiały wybuchowe wroga (tak jak system Trophy z Warzone).

Oprócz domyślnego skina, Irish będzie też dostępny w wersji Legendarnej, zwanej „Battle Hardened” („zaprawiony w boju”) - otrzymają ją osoby, które złożą lub już złożyły zamówienie przedpremierowe na grę.

KIN_16x9_Irish_BeautyShot_v3_3653396112aca6072483.61400303

Warto nadmienić, że głosu i wizerunku postaci Irisha użycza ten sam aktor, co w Battlefield 4 - Michael K. Williams.

Kimble Graves to piąty ujawniony do tej pory Specjalista. Gra ukaże się z dziesięcioma żołnierzami na premierę, więc w trakcie nadchodzących tygodni poznamy kolejnych pięciu. Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami