GTA 2: Cyberpunk? Gramy w Glitchpunk

Nowość ze Steama.

Cyberpunkowy Glitchpunk jest już dostępny w dziale Wczesnego Dostępu na Steam. W naszym materiale przedstawiamy początek rozgrywki oraz pierwsze wrażenia.

Dynamiczna gra akcji pozwala wcielić się w androida - łowcę nagród w futurystycznej metropolii. Twórcy nie ukrywają, że mocno inspirowali się GTA 2. Podobieństwa można dostrzec w wielu aspektach rozgrywki.

„To ty zdecydujesz, jak przeprowadzisz swój plan. Będziesz przyjmować zlecenia, zarabiać pieniądze i ulepszać siebie w czterech wyjątkowych lokacjach, rojących się od odurzonych technologią oraz narkotykami gangów i rządzonych przez wszechobecne megakorporacje” - czytamy w opisie gry na Steamie.

Wśród pojazdów możliwych do zdobycia znajdą się nie tylko różne auta, ale też ciężarówki, autobusy, motocykle czy nawet czołgi i pociągi. Gdy narazimy się policji, będziemy mogli przebrnąć aż przez dziesięć poziomów „złej sławy”.

Wykonując misje możemy też oczywiście zdobywać uznanie różnych frakcji, albo wręcz przeciwnie - wzbudzać do siebie ich niechęć i agresję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami