Fan CS:GO stworzył fabularną kampanię dla mapy Mirage

Są nawet sekrety i znajdźki.

Kreatywny fan CS:GO nie chciał czekać na kolejną Operację od Valve, więc postanowił przygotować własny tryb fabularny. W tym celu znacząco rozbudował mapę Mirage, na której toczy się akcja.

Modyfikacja pod tytułem Mirage Story Mode zbiera obecnie świetne oceny w Warsztacie na Steamie. Grać można samotnie lub w kooperacji, a celem jest znalezienie dokumentów. „Ale nie będzie łatwo” - ostrzega deweloper.

1
Grafiki promocyjne wymagają dopracowania

Zajmujemy się głównie nocną eksploracją rozbudowanej miejscówki, poszukując kolejnych kluczy oraz miejsc, gdzie mogą pasować. Nie brakuje oczywiście przeciwników do pokonania, a także sekretów do odkrycia.

Twórca, zainspirowany zapewne produkcjami Ubisoftu, przygotował nawet zestaw przypinek i tokenów do znalezienia, dla osób zainteresowanych ukończeniem moda „na sto procent”.

Wygląda na to, że deweloper - o pseudonimie „Pyro” - planuje już kolejne projekty tego typu. „Jakie mapy chcielibyście zobaczyć w takiej formule?” - pyta na forum dyskusyjnym Steama.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami