Cyberpunk 2077 z 50 modyfikacjami imponuje oprawą

Wystarczy RTX 3090.

Kanał Digital Dreams w serwisie YouTube najczęściej zajmuje się publikacją materiałów z rozgrywki w najwyższych ustawieniach graficznych. Wiedźmina 3 pokazywano już kilka razy, a teraz twórcy wzięli na tapetę inną produkcję CD Projektu - Cyberpunk 2077.

Nie obyło się bez modyfikacji, by w jeszcze większym stopniu upiększyć oprawę. Główną pracę wykonuje zestaw fotorealistycznych filtrów Reshade, usuwający między innymi rozmycie oraz - co chyba najbardziej rzuca się w oczy - zielone zabarwienie.

Jest też wiele innych, pomniejszych modów, jak cienie włosów i lepsza mini-mapa. Nie wszystkie zajmują się oprawą, ponieważ część dotyczy wyłącznie rozgrywki: ulepszają policję, zachowanie postaci niezależnych i kamerę zza kierownicy. Pełną listę znaleźć można w serwisie Nexus.

Materiał wideo obejrzeć można nawet w 4K, więc - jak można się domyślać - Digital Dreams dysponuje potężnym komputerem. Mowa o karcie graficznej GeForce RTX 3090 (z włączonym DLSS 2.2) i procesorze Ryzen 9 3900x 4,5 Ghz. Do tego 32 GB pamięci RAM.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami