Back 4 Blood "w złocie" - gra gotowa dwa miesiące przed premierą

Dużo czasu na drobne poprawki.

Deweloperzy z Turtle Rock Studios poinformowali, że Back 4 Blood doczekało się „złotego” statusu. Oznacza to, że gra - teoretycznie - jest gotowa na premierę i może już rozpocząć się produkcja płyt.

Pełna wersja ma zadebiutować 12 października.

Dziś rozpoczynają się otwarte testy beta tej strzelanki. Każdy może wziąć w nich udział, na wszystkich platformach, na które trafi gra - czyli na PC, PlayStation i konsolach Xbox.

Gracze komentujący dzisiejsze ogłoszenie nie ukrywają zdziwienia, ponieważ wczesny dostęp do testowej wersji ujawnił kilka problemów, choćby ze sztuczną inteligencją czy trybem PvP. Użytkownicy spodziewają się więc obszernej aktualizacji na premierę.

Pod względem założeń zabawa w Back 4 Blood bardzo mocno przypomina strukturę Left 4 Dead (studio Turtle Rock odpowiada za pierwszą część tej serii). Czwórka śmiałków przemierza lokacje wypełnione zombie i wykonuje różne proste cele, zmierzając do punktu ewakuacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami