Back 4 Blood - linie zaopatrzenia: nagrody za punkty

Odblokowanie bonusów.

W Back 4 Blood ważnym elementem rozgrywki są karty do modyfikowania postaci. Zdobywamy je po prostu grając - w trakcie zabawy zarabiamy bowiem punkty, które potem wydajemy, by odblokowywać różne nagrody. W tym karty.

Odblokowywanie odbywa się w menu linii zaopatrzenia (1). Znajdziemy ją po prostu w menu, ale możemy też podejść do stolika przy garażu (2), żeby porozmawiać z postacią i otworzyć to samo okno.

linie1

Z biegiem czasu linii zaopatrzenia (3) będzie więcej. Gdy klikniemy jedną z nich, zobaczymy szereg nagród do odblokowania za punkty (4). By odblokować nagrodę, wystarczy w nią kliknąć (5) i zatwierdzić wybór.

linie2

Postępy są - jak sugeruje nazwa - liniowe. Nagrody odblokowujemy więc wyłącznie po kolei, od lewej do prawej. Nie możemy wybrać, którą nagrodę z linii chcemy dostać w pierwszej kolejności (dlatego możemy wybierać same linie zaopatrzenia).

Najważniejsze nagrody to oczywiście wspomniane karty. Inne to kosmetyczne elementy, takie jak na przykład spray, który pozwala malować wzór graffiti na ścianach.

Więcej porad:

Spis treści: Back 4 Blood - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami