Ascent - Wyśpisz się po śmierci: Voit, włamanie

Magiczne królestwo, włamanie w kuźni.

Wyśpisz się po śmierci to jedno z zadań pobocznych w The Ascent, które bardzo łatwo możesz pominąć. Powodem jest fakt, że rozpoczniesz je w lokacji (Wrakowisko), do której dostęp otrzymasz w trakcie innego zlecenia pobocznego, Plug & Play. Na tej stronie wyjaśniamy jak rozpocząć tę misję i jak ją wykonać.

Na tej stronie:

Wyśpisz się po śmierci - jak odblokować zadanie

By móc podjąć się tego zadania musisz udać się do Wrakowiska, które odblokujesz w trakcie misji pobocznej Plug & Play. Gdy już tam będziesz wejdź na platformę (1) i przejdź do środka budynku gdzie czekać będzie Voit (2). Porozmawiaj z nim i zaakceptuj zadanie by zostało dodane do dziennika.

076_ascent_misja_poboczna_wyspisz_sie_po_smierci_wlamanie

Powstrzymaj włamanie

Voit poprosi cię byś udał się do jego laboratorium i powstrzymał włamanie. W tym celu najłatwiej wykorzystać znacznik misji - pamiętaj, że możesz go podświetlić za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Podążaj za wyznaczoną trasą by dojść do wejścia do laboratorium (3).

077_ascent_misja_poboczna_wyspisz_sie_po_smierci_wlamanie

Wewnątrz znajduje się sporo wrogów, w dodatku przestrzeń jest mocno ograniczona, dlatego wejdź do środka, ściągnij na siebie uwagę i wyjdź na zewnątrz by rozprawić się z kilkoma przeciwnikami. Powtarzaj cały proces do skutku, a po chwili wszyscy nieprzyjaciele znajdujący się w środku zostaną wybici.

Po wszystkim pozbieraj porozrzucane przedmioty i wróć do Voita. Po krótkiej wymianie zdań misja zostanie zakończona, a ty otrzymasz 70,000 punktów doświadczenia i 14,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Plug & Play: wejście na Wrakowisko, zbieranie części

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami