Streamer Dr Disrespect zakłada własne studio, by stworzyć "grę marzeń" influencerów

Jest pierwsza oferta pracy.

Dr Disrespect - jeden z najpopularniejszych streamerów, skupiający się głównie na strzelankach - zakłada własne studio, które zajmie się produkcją gier wideo. W przedsięwzięciu bierze udział firma BoomTV, zajmująca się między innymi organizowaniem esportowych wydarzeń.

„Planem jest zawarcie współpracy z wybranymi mega-influencerami, by pracować razem z nimi nad ich wymarzoną grą” - czytamy w ofercie pracy. Firma poszukuje obecnie szefa studia.

dr_disrespect_zaklada_studio_head
Streamy Doktora przyciągają setki tysięcy widzów

„Tytuły te będą wymyślane i tworzone wewnętrznie lub współtworzone z różnymi istniejącymi już deweloperami oraz publikowane jako mega-produkcje”.

Ogłoszenie nie zawiera żadnych wskazówek dotyczących potencjalnych projektów nowego studia. Można się domyślać, że jedną z pierwszych produkcji może być gra FPP.

Disrespect - naprawdę Herschel Beahm - ma doświadczenie związane z tworzeniem gier wideo. Zajmował się między innymi projektowaniem map w Call of Duty: Advanced Warfare.

W ubiegłym roku streamer został na stałe zbanowany na Twitchu. Do dziś żadna ze stron nie podała konkretnych powodów tej decyzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami