Mod do Skyrima wprowadza paralotnię z Zelda: Breath of the Wild

Szybowanie niczym smok.

Jedna z najnowszych modyfikacji do Skyrima wprowadza do popularnego tytułu paralotnię umożliwiającą szybowanie w powietrzu, zapożyczoną z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Twórcy - Loki oraz NickNak - przyznają w serwisie Nexus, że prace nad nowym środkiem transportu nie należały do łatwych, lecz po sześciu miesiącach starań udało się pokonać większość przeciwności i opublikować projekt.

Aby pozyskać paralotnię, należy oczywiście zainstalować modyfikację, a następnie wyjść wschodnią bramą Falkreath, gdzie spotkamy niejakiego Freda. Jest więc dużo łatwiej niż w hicie Nintendo.

Całość działa tylko przy kamerze w perspektywie trzeciej osoby, więc rekomendowane jest także korzystanie z moda True Directional Movement, który opisywaliśmy tydzień temu.

Zgodnie z zasadami znanymi z Breath of the Wild, aktywacja przedmiotu podczas spadania pozwala zamienić bolesny upadek na szybowanie, z możliwością kontrolowania kierunku opadania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami