AC Valhalla: Oblężenie Paryża - pierwsze recenzje i opinie mediów

Skrytobójstwa i Frankowie.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje debiutującego jutro dodatku Oblężenie Paryża do Assassin's Creed Valhalla. Rozszerzenie oceniane jest pozytywnie, choć nie brakuje pewnych powtarzających się minusów.

„Choć nie jestem fanem maszyn do generowania nieskończonych treści, które deweloperzy wpychają do każdej gry, to fabuła jest świetna, Paryż i okolice - piękne, a nowości w rozgrywce na tyle świeże, że warto za nie zapłacić” - opisuje David Flynn z serwisu GamingTrend.

Tymczasem Wccftech uważa już, że „opowieść jest co najwyżej znośna, a niektóre postacie wyjątkowo mało interesujące”. „Misje skrytobójcze, nawiązujące do wcześniejszych odsłon, nie wystarczają, by uratować wrażenia, które spodobają się tylko najbardziej zagorzałym fanom” - napisano.

Większość recenzentów wypowiada się w podobnym tonie, chwaląc właśnie zadania z infiltrowaniem lokacji i zabijaniem celów, przywracające duch przeszłości do cyklu, utracony nieco w najnowszych grach z systemami RPG.

Jeśli mowa o krytyce, najczęściej przeczytać można właśnie, że otrzymujemy więcej tego samego. Od poszczególnych autorów zależy już, czy fakt ten oceniany jest jako coś pozytywnego, czy negatywnego.

Przygotowane krajobrazy i okolice Francji przypominają podobno Anglię z „podstawki”, a przejście całości (razem z licznymi atrakcjami pobocznymi) powinno zająć kilkanaście godzin - choć sama linia fabularna jest dużo krótsza.

Dodatek zmierza 12 sierpnia na wszystkie platformy: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustek sezonowych, ale trafi też do sprzedaży osobno.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami