YouTuber o ukrytej tożsamości pokazał swoje włosy - fani oszaleli

Dream zdominował Twittera.

Prawdopodobnie najbardziej znany na świecie youtuber zajmujący się Minecraftem - Dream - od lat ukrywa swoją twarz, pokazując się wyłącznie w masce z charakterystycznym uśmiechem. Niedawno jednak na zdjęciu pokazał fragment fryzury, czym wywołał istną burzę wśród fanów i zdominował trendy na Twitterze.

Streamer opublikował wspomnianą fotografię na Instagramie w ubiegłą niedzielę. Widzimy na niej zrzut ekranu z tweetem o treści „Kocham cię, Dream”, ale - co dla niektórych najważniejsze - również włosy idola fanów Minecrafta.

dream_2
Zdjęcie, które wywołało burzę. Źródło: dreamwastaken na Instagramie

„Cześć, właśnie się obudziłam, CO DO CHOLERY, WIDAĆ JEGO WŁOSY” - napisała jedna z miłośniczek Dreama. „WSZYSCY SIĘ ZATRZYMAJCIE. WIDAĆ WŁOSY DREAMA W NIEDAWNYM POŚCIE NA INSTAGRAMIE” - czytamy w innym tweecie.

Podekscytowane wpisy nie były jednostkowymi przypadkami. Jak dowodzą zrzuty ekranu użytkowników Twittera, Dream na pewien czas całkowicie zdominował trendy serwisu społecznościowego w Stanach Zjednoczonych. Same zwroty „WŁOSY” oraz „JEGO WŁOSY” pojawiły się w ponad 150 tys. wpisach internautów. Nie zabrakło też „SPODNI” i „RĘKAWIC”, choć nie były już tak popularne.

Dream może się pochwalić ponad 25 milionami subskrypcji na YouTube. Oglądalność filmów gwiazdy Minecrafta zazwyczaj nie spada poniżej kilkunastu milionów wyświetleń.

Pomimo przeważającej sympatii wśród internautów, youtubera nie ominął skandal związany z zarzutami oszukiwania w speedrunach Minecrafta, które pojawiły się jeszcze w 2010 roku - to właśnie między innymi na szybkim przechodzeniu gry Dream zbudował popularność. Młodzieniec przyznał się do oszukiwania w czerwcu, ale stwierdził, że zrobił to omyłkowo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami