The Ascent z widokiem FPP - moder odblokował kamerę

Do podziwiania, niekoniecznie do rozgrywki.

Autor kanału Gaming with Griff Griffin na YouTube zajmuje się modyfikowaniem gier. Opublikował materiał wideo, w którym prezentuje grę The Ascent z odblokowaną kamerą.

Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest zwiedzanie cyberpunkowych lokacji niczym w produkcji FPP. Świat wygląda zupełnie inaczej z takiej perspektywy, ale nadal widać dużą dbałość o szczegóły w wykonaniu lokacji.

Moder skorzystał z narzędzi Unreal Engine 4 Unlocker. Warto jednak zaznaczyć, że normalna rozgrywka nie jest możliwa przy takim operowaniu kamerą - a z pewnością nie byłaby zbyt wygodna.

Sposób ten może przydać się twórcom materiałów wideo, który chcą przedstawić świat The Ascent w jeszcze bardziej efektowny i imponujący sposób.

Zobacz także: Ascent - poradnik i najlepsze porady

The Ascent to nowa strzelanka z elementami RPG od studia Neon Giant. Przemierzamy cyberpunkową, podziemną metropolię, wykonując zadania dla różnych zleceniodawców. Tytuł oferuje możliwość kooperacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami