Ascent - jak wejść do Stymulakrum, Wrakowiska i Krainy Snów

Zablokowane dzielnice w grze.

W trakcie rozgrywki w The Ascent podejmiesz się wielu zadań pobocznych, które wymagać będą wejścia do nowych dzielnic w grze. Część z nich, jak Stymulakrum, Wrakowisko czy Kraina snów, a także lokacje jak Łaźnia Oregata będą dla ciebie początkowo niedostępne. Z tej strony dowiesz się jak zyskać do nich dostęp.

Mimo tego, że sporą część zadań pobocznych możesz rozpocząć na bardzo niskim poziomie postaci, wielu z nich nie będziesz w stanie od razu wykonać. Wiąże się to z blokadą wstępu do danego miejsca. Najlepszym przykładem jest tutaj Stymulakrum. W teorii możesz podejść do wejścia do tej dzielnicy po kilkudziesięciu minutach gry, ale przywita cię komunikat o braku dostępu (1), gdyż nie wykonałeś jeszcze konkretnego zadania głównego.

062_ascent_jak_wejsc_do_stymulakrum_wrakowiska_krainy_snow

Jest w grze kilka tego typu przypadków. Wygląda to tak:

  • Kraina Snów - dostęp do tego miejsca odblokujesz w trakcie misji głównej Obcy kod. Przed tym winda prowadząca na plac przy którym jest wejście będzie nieaktywna;
  • Łaźnia Oregata - do tego miejsca dotrzesz także w trakcie zadania głównego Obcy kod;
  • Stymulakrum - do tej dzielnicy z kolei wejdziesz na początku misji głównej Protokół namierzający, wcześniej przy wejściu będzie bariera i obstawa strażników;
  • Wrakowisko - to miejsce odblokujesz w trakcie zadania pobocznego Plug & Play, które możesz rozpocząć w Stymulakrum.

Nie musisz się jednak przejmować, gdyż możesz po prostu wpierw ukończyć główną linię fabularną, a następnie podjąć się wszystkich pozostałych zadań pobocznych. Wykonanie ostatniego zadania głównego nie kończy bowiem gry i możesz wrócić do swobodnej rozgrywki.

Poprzednio: Ascent - jak mieć więcej życia i energii

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami