Ascent - Gen 9 H2O: Łaźnia Oregata, Ariel

Zdobycie wzbogaconej wody z kąpieliska.

Gen 9 H2O to jedno z zadań pobocznych w The Ascent. Rozpoczniesz je w lokacji Arkologia: poziom główny. W ramach tego zlecenia musisz udać się do łaźni w korpoStrefie i zebrać próbkę wody. Rekomendowany poziom tej misji to 17, lecz możesz bez problemu ukończyć je nawet na nieco niższym.

Na tej stronie:

Gen 9 H2O - jak odblokować zadanie

Zadania tego podejmiesz się po dotarciu do lokacji Arkologia: poziom główny, gdzie czeka Ariel (1). Porozmawiaj z nim by dodać misję do dziennika i otrzymać nowy cel.

055_misja_poboczna_gen_9_h2o_laznia_oregata_ariel_woda

Uwaga - dalsza część tego zadania rozgrywa się w Łaźni Oregata w korpoStrefie. Dostęp do niej zyskasz dopiero w trakcie misji głównej Obcy Kod. Ukończenie jej przed tym momentem będzie więc niemożliwe.

Wejdź do Łaźni, zbierz wzbogaconą wodę

By dojść do wspomnianej Łaźni Oregata wykorzystaj po prostu znacznik misji - wciśnij klawisz O (d-pad w górę) by na ekranie pokazała się trasa. Jeśli dopiero przyjąłeś to zadanie, możesz skrócić sobie drogę wykorzystując szybką podróż i przenosząc się bezpośrednio do korpoStrefy, z której pozostanie kilkadziesiąt metrów marszu. Wejście do Łaźni Oregata (2) trudno jest przegapić, gdyż dookoła niego pełno jest neonowych świateł.

056_misja_poboczna_gen_9_h2o_laznia_oregata_ariel_woda

Gdy już dostaniesz się do pomieszczenia, podążaj za znacznikiem misji do jego południowej części, gdzie znajdują się kąpieliska. Wejdź do wody i pobierz jej próbkę (3).

057_misja_poboczna_gen_9_h2o_laznia_oregata_ariel_woda

Wróć teraz do Ariela i przekaż mu zdobytą wodę. Po krótkiej rozmowie zadanie to dobiegnie końca, a ty otrzymasz nagrody - 22,000 punktów doświadczenia i 14,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Kolejny przedstawiciel: drugie zlecenia dla Atticusa

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami