Ascent - Egzotyczna wieczerza: Piwnica Pieczystego Pyska, Francone

Flavvus, ponowna walka z Papą Dzikiem.

Egzotyczna wieczerza to jedno z zadań pobocznych w grze The Ascent. Podejmiesz się go po dotarciu do lokacji Węzeł. W jego trakcie zwiedzisz Piwnicę Pieczystego Pyska pod korpoStrefą by rozmówić się z Flavvusem. Stoczysz też walkę ze znanym ci z pierwszego starcia z bossem przeciwnikiem, Papą Dzikiem.

Na tej stronie:

Egzotyczna wieczerza - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie poszukaj Francone'a (1) w lokacji Węzeł - znajduje się on na niższym piętrze, tuż obok NPC związanego z nagrodami. Po krótkiej wymianie zdań misja zostanie dodana do dziennika, a ty otrzymasz kolejne wytyczne.

058_misja_poboczna_egzotyczna_wieczerza_francone_piwnica_pieczystego_pyska

Idź do Piwnicy Pieczystego Pyska, porozmawiaj z Flavvusem

Musisz teraz udać się do korpoStrefy - możesz skrócić wędrówkę wykorzystując szybką podróż. Na miejscu podążaj za znacznikiem misji, który aktywujesz za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Wbiegnij do restauracji (2), a następnie zejdź po schodach (3) do piwnicy.

059_misja_poboczna_egzotyczna_wieczerza_francone_piwnica_pieczystego_pyska

Wejdź w interakcję z komputerem (4) by odblokować drzwi, a następnie przejdź do dalszej części podziemi. Wybij znajdujących się tutaj wrogów i wykorzystaj terminal (5) by otworzyć kolejne przejście.

060_misja_poboczna_egzotyczna_wieczerza_francone_piwnica_pieczystego_pyska

Porozmawiaj z Flavvusem (6) i przygotuj się na starcie z Papą Dzikiem, przeciwnikiem (7) którego spotkałeś na początku rozgrywki. Na tym etapie nie stanowi jednak większego zagrożenia i walka nie powinna zająć ci dłużej jak kilkanaście sekund.

061_misja_poboczna_egzotyczna_wieczerza_francone_piwnica_pieczystego_pyska

Załatw przeciwnika, a następnie wróć do Flancone'a i zdaj mu raport. Po krótkiej wymianie zdań misja ta dobiegnie końca. W nagrodę otrzymasz 56,000 punktów doświadczenia i 8,000 Ukredów.

Poprzednio: Ascent - Gen 9 H2O: Łaźnia Oregata, Ariel

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami