Bethesda założyła nowe studio do remasterów i remake'ów?

Skyrim może znowu powrócić.

Bethesda chce położyć większy nacisk na odświeżone wersje gier, zarówno remastery, jak i remake'i - sugeruje użytkownik Twittera o pseudonimie Skullzi, powołując się na własne źródła związane z firmą.

Warto zaznaczyć, że ta sama osoba publikowała w ubiegłym roku na swoim profilu screenshoty z wczesnej wersji gry Starfield, co zdaje się potwierdzać jej wiarygodność.

„Nie jestem pewien, czy to prawda, ale słyszałem o tym już kilka razy, więc można się zastanawiać...” - napisał użytkownik.

Warto przypomnieć, że Bethesda - a więc i Microsoft - to wiele różnych studiów, jak choćby id Software, ZeniMax Online Studios, Arkane, MachineGames, Tango Gameworks, Alpha Dog and Roundhouse Studios. Odpowiedzialne są za takie marki jak Prey, Wolfenstein, The Evil Within czy The Elder Scrolls.

Bethesda nie publikowała do tej pory wielu remasterów czy typowych remake'ów. Wyjątkiem jest Skyrim, który doczekał się odświeżonej wersji i wielu reedycji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami