Ascent - Kolejny przedstawiciel: drugie zlecenie dla Atticusa

Wejście do Stymulakrum, zdobycie wzmacniaczy chemicznych od Merle'a.

Kolejny przedstawiciel to drugie w The Ascent zadanie poboczne, które otrzymasz od Atticusa, kulturysty w lokacji Klaster 13. W ramach tego zlecenia odwiedzisz nową część mapy, Stymulakrum, by znaleźć Merle'a. Z tej strony dowiesz się jak się tam dostać i jak wykonać tę misję.

Na tej stronie:

Kolejny przedstawiciel - jak odblokować zadanie

By móc podjąć się tego zlecenia musisz ukończyć poprzednie zadanie poboczne dla Atticusa (1), Ekspres anaboliczny. Po jego zakończeniu poczekaj krótką chwilę i ponownie porozmawiaj z kulturystą. Po krótkiej wymianie zdań misja ta zostanie dodana do twojego dziennika.

051_misja_poboczna_kolejny_przedstawiciel_atticus_stymulakrum

Idź do Stymulakrum, znajdź Merle'a

Musisz teraz udać się do Stymulakrum. Miejsce to jest domyślnie zablokowane - zyskasz do niego dostęp podczas misji głównej Protokół namierzający. Gdy się tam już dostaniesz, podążaj po prostu za znacznikiem misji - aktywujesz go za pomocą klawisza O (d-pad w górę). Wejdź w interakcję z Merlem (2) stojącym przy schodach.

052_misja_poboczna_kolejny_przedstawiciel_atticus_stymulakrum

Następnie wróć do Atticusa w Klastrze 13 i przekaż mu zdobyte wzmacniacze chemiczne. Po krótkiej rozmowie zadanie to zostanie zakończone, a ty otrzymasz nagrody. To już także ostatnie zlecenie dla tej postaci w grze.

Poprzednio: Ascent - Biuro rzeczy zagubionych: Raphel, torba w Kosmodromie

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami