Ascent - Biuro rzeczy zagubionych: Raphel, torba w Kosmodromie

Dostarczenie przesyłki, Taoca, walizka na lotnisku.

Biuro rzeczy zaginionych to zadanie poboczne w The Ascent, które rozpoczniesz w lokacji Węzeł. W ramach tej aktywności musisz odwiedzić Kosmodrom by znaleźć walizkę, a następnie odprowadzić ją do klubu nocnego w korpoStrefie. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Na tej stronie:

Biuro rzeczy zagubionych - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz udać się do budynku z napisem Karma (1) w lokacji Węzeł. Wewnątrz znajdziesz Raphela (2). Porozmawiaj z nim i zgódź się przyjąć zlecenie by pojawiło się ono w dzienniku. Otrzymasz także nowy cel.

048_misja_poboczna_biuro_rzeczy_zagubionych_raphel_torba_taoca_kosmodrom

Uwaga - by ukończyć to zadanie poboczne musisz wpierw wykonać misję główną Obcy kod by odblokować dostęp do Krainy Snów, klubu nocnego, w którym rozgrywa się ostatni etap tego zlecenia.

Idź do Bram Thama, znajdź torbę Raphela

Skieruj się teraz do Bram Thama. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, wciśnij klawisz O (d-pad w górę) by pokazać wskaźnik misji i za nim podążaj. Otrzymasz tam nowy cel - by znaleźć torbę Raphela w Kosmodromie. Podążaj dalej za znacznikiem i wejdź do strefy widocznej na mini-mapie (3).

049_misja_poboczna_biuro_rzeczy_zagubionych_raphel_torba_taoca_kosmodrom

Są tutaj dwie takie strefy, a w każdej z nich znajdziesz żółte walizki (4). Musisz zbadać je wszystkie (po 3 na obie strefy) - ostatnia z którą wejdziesz w interakcję okaże się poszukiwaną torbą. Nie ma znaczenia kolejność badania walizek - zadanie zawsze zaliczy ostatnią.

Zanieś Torbę Taoce w Krainie Snów

Teraz musisz udać się do klubu nocnego Kraina Snów w korpoStrefie. Jak wspomnieliśmy we wstępie, dostęp do niego uzykasz podczas misji głównej Obcy kod, nie dasz rady wejść tam wcześniej. Samo wejście do klubu trudno przegapić - nad nim wisi olbrzymi szyld Dream World (5).

050_misja_poboczna_biuro_rzeczy_zagubionych_raphel_torba_taoca_kosmodrom

Wbiegnij do środka i wejdź w interakcję z Taocą. Jeśli masz problem ze zlokalizowaniem jej w tłumie ludzi, wciśnij klawisz O (d-pad w górę), a wskaźnik misji pokaże dokładną trasę. Po krótkiej rozmowie zadanie to zostanie zakończone.

Poprzednio: Ascent - Czarny koń: Ubi Gadżeciarz, tor wyścigowy

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami