Gwiazdy światowego kina w materiale o intrygującym Twelve Minutes

Opowieść o pętli czasowej.

Twórcy produkcji Twelve Minutes - która debiutuje już 19 sierpnia na PC i konsolach Xbox (także w Game Passie) - opublikowali materiał wideo o pracach nad dubbingiem. To o tyle wyjątkowe, że głosów w grze użyczyły największe gwiazdy kina.

Małżeństwo, para głównych bohaterów, to James McAvoy i Daisy Ridley. Aktor znany jest chociażby z filmów o X-Menach czy ze „Split”. Ridley rozpoznawalna jest przede wszystkim za sprawą Gwiezdnych Wojen - wcieliła się w postać Rey.

W grze pojawi się także Willem Dafoe. Aktor wystąpił w wielu kultowych produkcjach, choćby w „Antychryście”, „Świętych z Bostonu”, „Plutonie”, w pierwszej części trylogii „Spider-Man” Sama Raimiego, a niedawno także w filmie „Lighthouse”.

Twórcy przygotowali dokładną historię wszystkich postaci - od urodzenia aż do wydarzeń, które zobaczymy w grze. Dzięki temu aktorzy mogli lepiej poznać bohaterów i zrozumieć kontekst wypowiedzi.

Twelve Minutes to „interaktywny thriller”, którego akcja rozgrywa się w jednym mieszkaniu. „Zaplanowany romantyczny wieczór z żoną zamienia się w koszmar, gdy do mieszkania włamuje się detektyw policji, który oskarża twoją żonę o morderstwo i pobija cię na śmierć” - czytamy w opisie.

Po śmierci zaczynamy wieczór od nowa, by wykorzystać zdobytą przy poprzednim podejściu wiedzę do poradzenia sobie z różnymi problemami czy zagrożeniami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami