Człapacze z The Last of Us 2 mogły wyglądać inaczej. Ujawniono wczesny projekt

Z eksplodującą częścią ciała.

Człapacze - jeden z przeciwników w The Last of Us 2 - we wczesnej wersji znacząco różnili się wyglądem od tego, co ostatecznie trafiło do gry. Ewolucję ujawnia nowy materiał wideo.

Jak dostrzegł kanał TechnClub, projektant rozgrywki Matthew Gallant podzielił się filmem z wczesnych testów. Ellie walczy w klipie z grupą przeciwników ze sporymi naroślami w dolnej części pleców.

Jak pokazuje powyższy materiał, po trafieniu we wrażliwą część ciała dochodziło do eksplozji, wypełniającej okolicę toksycznym - jak się domyślamy - gazem.

Człapacze pojawili się w The Last of Us 2 jako alternatywna, czwarta faza rozwoju zarażonych, obok Purchlaków. W ostatecznej wersji potwory te są większe i bardziej wytrzymałe, choć nadal atakują chmurą kwasu. Narośl przesunięto też nieco wyżej.

Zgodnie z założeniami uniwersum, Człapaczy spotykamy w okolicach Seattle ze względu na dużo bardziej wilgotne środowisko, podczas gdy Purchlaki preferują suche warunki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami