Beta Riders Republic jeszcze w sierpniu. Znamy szczegóły testów

Sporty ekstremalne.

Zgodnie z zapowiedziami, Ubisoft ujawnił szczegóły testów Riders Republic. Zamknięta beta rozpocznie się 23 sierpnia na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S i potrwa do 25 sierpnia.

Chętni na sprawdzenie produkcji powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie. Jeśli dostaniemy zaproszenie, będziemy mogli wysłać kody także do dwóch znajomych.

Podczas testów sprawdzimy trzy konkurencje, określane tutaj jako kariery: wyścigi na rowerach, sztuczki na śniegu oraz dyscypliny powietrzne (wingsuit z i bez napędu rakietowego). Każda zaoferuje kilka trybów.

Nie zabraknie „wyścigów masowych”, które mają być przeznaczone nawet dla 50 graczy. Wspomniana rywalizacja na sztuczki będzie wymagała wykonywania tricków w określonych miejscach na mapie, w formacie „sześciu na sześciu”.

Do tego opcja Free for All z większą swobodą rozgrywki, a także Versus Mode, w którym wskoczymy do kariery znajomych, by rzucić wyzwanie bezpośrednio w ich kampanii.

Pełna wersja Riders Republic zostało niedawno opóźniona, z września na 28 października obecnego roku.

Można powiedzieć, że tytuł ten jest swego rodzaju kontynuacją Steep. Tam skupiono się jednak na sportach zimowych, a w nowej produkcji dodano bardziej zróżnicowane lokacje i dyscypliny, w tym właśnie rowery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami