Ascent - Więzienne zamieszki: Aleks, walka z mechem

Wejście do więzienia i zniszczenie mecha.

Więzienne zamieszki to misja poboczna w grze The Ascent. Podejmiesz się jej w tracie drogi do Węzła. W ramach tej aktywności musisz dostać się do tytułowego więzienia i zniszczyć ciężko opancerzonego mecha.

Na tej stronie:

Więzienne zamieszki - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie musisz odpowiednio pchnąć fabułę do przodu. Najlepiej poczekaj do momentu, aż będziesz wykonywał trzecią misję główną, Nieoczekiwana zmiana miejsc. W jej trakcie dotrzesz do Węzła, a chwilę przed tym natrafisz na platformę startową, przy której będzie stał Aleks (1). Porozmawiaj z nim by dodać zadanie do dziennika i otrzymać nowy cel.

038_misja_poboczna_wiezienne_zamieszki_aleks_mech

Idź do więzienia, zniszcz mecha

Musisz teraz udać się do więzienia. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przechodzić koło wejścia, wciśnij po prostu klawisz O (d-pad w górę) by pokazać wskaźnik trasy. Dojdź do podświetlonego na zielono przejścia (2) by dostać się do więzienia. Zwróć uwagę na pole na mini-mapie (3) - w jego centrum znajduje się twój cel.

039_misja_poboczna_wiezienne_zamieszki_aleks_mech

Jest nim mech (4) - a dokładniej ciężki monobot, taki sam, z którym walczyłeś w ramach misji głównej Nieoczekiwana zmiana miejsc. Obowiązują tutaj te same zasady - przeciwnik wykorzystuje identyczne ataki, jest jednak mniej wytrzymały, więc sama walka powinna potrwać krócej.

040_misja_poboczna_wiezienne_zamieszki_aleks_mech

Po starciu zbierz przedmioty wyrzucone przez robota i wróć do Aleksa. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone, a ty otrzymasz 4,500 punktów doświadczenia i ulepszenie Brzytwiaki.

Poprzednio: Ascent - Po same jaja: Hans, Głębsztok

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Lekarz wilgoci: dr Humidore, Wieże Black Lake

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami