Ascent - Skrytka: stara spluwa, Linus Pizza Palace

Poszukiwanie zaginionej spluwy.

Skrytka to misja poboczna w The Ascent, którą odblokujesz w trakcie pobytu w Ubojni. W przeciwieństwie do większości zadań, to rozpoczniesz badając datapad, a nie rozmawiając z NPC. W ramach tej aktywności musisz znaleźć tajemniczą skrytkę i zanieść jej zawartość do Iris.

Na tej stronie:

Skrytka - jak odblokować zadanie

W trakcie przejścia przez Ubojnię - na przykład wykonując zadanie główne Wzajemne zależności - natkniesz się na budynek (1), nad którym wisi multimedialny szyld FAST CHEAP. Przejdź do środka i wejdź w interakcję z datapadem (2) by rozpocząć zadanie.

028_misja_poboczna_skrytka_stara_spluwa_linus_pizza_palace

Gdzie znaleźć skrytkę - Linus Pizza Palace

Teraz skieruj się do Wdzięczności - jeśli znajdujesz się daleko od tego miejsca, wykorzystaj szybką podróż by błyskawicznie się tam dostać. Następnie podążaj za wskaźnikiem misji - możesz uruchomić go wciskając klawisz O (d-pad w górę). Podążaj do południowo-wschodniego rogu lokacji, aż dotrzesz do schodów w dół (3).

029_misja_poboczna_skrytka_stara_spluwa_linus_pizza_palace

Zbiegnij po nich na niższy poziom, a potem jeszcze niżej i idź w prawo. Staniesz przed wejściem do Linus Pizza Palace (4). Wbiegnij do środka i zbliż się do zablokowanych drzwi (5). Wykorzystaj hakowanie by przebić się przez blokadę LOD (LOD - 1), a następnie wejdź do środka i zbierz starą spluwę (6).

030_misja_poboczna_skrytka_stara_spluwa_linus_pizza_palace

Otrzymasz nowy cel by porozmawiać z Iris (7) w lokacji Klaster 13. Znajdziesz ją w barze - łatwo zlokalizować to miejsce po ikonce kufla (8) na mini-mapie.

031_misja_poboczna_skrytka_stara_spluwa_linus_pizza_palace

Po krótkiej rozmowie przekażesz broń Iris i otrzymasz nagrody - 2,500 punktów doświadczenia i strzelbę Ognisty podmuch, która zadaje dodatkowe obrażenia od ognia.

Poprzednio: Ascent - Podwójne ładowanie: zabójcze przeładowanie

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Ekspres anaboliczny: Atticus, Węzeł, Merle

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami