Ascent - Po same jaja: Hans, Głębsztok

Zbieranie jaj dzikusów.

Po same jaja to jedno z pierwszych zadań pobocznych w The Ascent, których możesz się podjąć. Misja ta jednak posiada 7 poziom jako rekomendowany i na takim najlepiej się tam wybrać, gdyż czeka cię tu walka z dziesiątkami dzikusów. Celem tej misji jest zdobycie ich jaj. Z tej strony dowiesz się jak odblokować to zadanie i je wykonać.

Na tej stronie:

Po same jaja - jak odblokować zadanie

Zadanie to odblokujesz w lokacji Klaster 13. W tym celu porozmawiaj z Hansem (1) - znajdziesz go na schodach, po których będziesz szedł do Poone'a w ramach misji głównej Wzajemne zależności. Po konwersacji zadanie zostanie dodane do dziennika, a ty otrzymasz nowy cel.

035_misja_poboczna_po_same_jaja_hans_dzikusy

Głębsztok, zbierz 10 jaj dzikusów

Musisz udać się do Głębsztoku. By tam dotrzeć idź do góry od Klastra 13, a następnie odbij w prawo i przejdź przez drzwi (2). Jeśli masz problem ze zlokalizowaniem tego miejsca, wciśnij po prostu klawisz O (d-pad w górę) i podążaj za wyznaczoną trasą.

036_misja_poboczna_po_same_jaja_hans_dzikusy

Gdy wejdziesz do Głębsztoku otrzymasz nowy cel - zebranie 10 jaj dzikusów. Musisz po prostu eliminować dzikusów (3), przeciwników, na których trafiłeś już na początku rozgrywki. Co mniej więcej 6-7 zabitych wrogów automatycznie otrzymasz 1 jajo. Przebijaj się przez kolejne korytarze Głębsztoku i eliminuj wrogów do momentu zebrania wszystkich potrzebnych jaj.

037_misja_poboczna_po_same_jaja_hans_dzikusy

Gdy je uzbierasz, wróć do Hansa i oddaj mu je. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone, a ty otrzymasz nagrody - 2,200 punktów doświadczenia i moduł Wzmacniacz parametrów życiowych, który zwiększy punkty zdrowia twojej postaci.

Poprzednio: Ascent - Ekspres anaboliczny: Atticus, Węzeł, Merle

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Więzienne zamieszki: Aleks, walka z mechem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami