Ascent - Czarny koń: Ubi Gadżeciarz, tor wyścigowy.

Podkładanie nadajników EMP.

Czarny koń to zadanie poboczne w The Ascent, które odblokujesz po przybyciu do Węzła. Ubi Gadżeciarz zleci ci sabotowanie pojazdów biorących udział w wyścigach. Misja ta ma 17 poziom jako rekomendowany - zalecamy podjąć się tego zadania przynajmniej na 15, gdyż czeka cię tutaj sporo wysokopoziomowych wrogów do wybicia.

Na tej stronie:

Czarny koń - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie idź do południowo-wschodniej części Węzła i porozmawiaj z Ubim Gadżeciarzem (1) stojącym na placu. Dostęp do tego miasta uzyskasz dopiero w trakcie trzeciej misji głównej, Nieoczekiwana zmiana miejsc. Po krótkiej konwersacji z Ubim otrzymasz nowy cel - sabotowanie pojazdów biorących udział w wyścigu.

045_misja_poboczna_czarny_kon_ubi_gadzeciarz_tor_wyscigowy

Udaj się na tor wyścigowy, podłóż nadajniki EMP

Tor wyścigowy to lokacja w korpoStrefie. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, po prostu wciśnij klawisz O (d-pad w górę) i podążaj za trasą. Miej jednak na uwadze, że napotkasz tutaj wrogów na 18-20, a czasami nawet na 22 poziomie. Nie wybieraj się tutaj póki twoja postać sama nie będzie przynajmniej na 15 poziomie - w przeciwnym wypadku będziesz co chwila ginął.

Gdy dotrzesz na tor wyścigowy zbliż się do pojazdu (2) i wejdź z nim w interakcję by podłożyć nadajnik EMP. Powtórz to jeszcze cztery razy, podchodząc do kolejnych pojazdów - stoją one jeden obok drugiego. Po wszystkim udaj się do wskazanego przez znacznik misji baru i zadzwoń do Ubiego (3) by przekazać mu informacje o misji.

046_misja_poboczna_czarny_kon_ubi_gadzeciarz_tor_wyscigowy

Uratuj Ubiego

Skieruj się teraz do Roju by uratować Ubiego. Możesz przyspieszyć podróż za pomocą szybkiej podróży, a następnie pokonać resztę trasy na piechotę. Na miejscu czeka cię walka z dość sporą grupą wrogów, jednak nie powinni oni stanowić większego zagrożenia. Po starciu podejdź do Ubiego (4) i porozmawiaj z nim.

047_misja_poboczna_czarny_kon_ubi_gadzeciarz_tor_wyscigowy

Po krótkiej wymianie zdań zadanie to dobiegnie końca, a ty otrzymasz 22,000 punktów doświadczenia i ulepszenie Odrzutowy skok które pozwoli ci wskakiwać w grupy wrogów i zadawać im obrażenia.

Poprzednio: Ascent - Lekarz wilgoci: dr Humidore, Wieże Black Lake

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami