The Ascent największą premierą w historii wydawcy Curve Digital - gra hitem na Steamie

Udany cyberpunk.

Przedstawiciele wydawnictwa Curve Digital poinformowali, że The Ascent jest obecnie największym sukcesem w historii firmy, jeśli chodzi o sprzedaż gier w okresie premiery.

Strzelanka jest dostępna na konsolach Xbox oraz na PC w ramach abonamentu Game Pass, ale mimo to gra znalazła się na pierwszym miejscu listy globalnych bestsellerów na Steamie.

Zobacz także: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Inne projekty od Curve Digital to między innymi Human Fall Flat czy Bomb Crew - także popularne produkcje niezależne.

- Jesteśmy wręcz przytłoczeni pozytywnym odbiorem ze strony graczy. Dla małego zespołu dwunastu deweloperów, tworzenie The Ascent było monumentalnym wyzwaniem i nie możemy dostatecznie dobrze przekazać, jak wdzięczni jesteśmy wszystkim, którzy zagrali w nasz tytuł - powiedział przedstawiciel studia Neon Giant.

Curve poinformowało, że w okresie premiery ponad 1700 kanałów na YouTube i Twitchu streamowało rozgrywkę z The Ascent, co wygenerowało ponad 10 milionów wyświetleń. Gra znalazła się w pierwszej dziesiątce najczęściej wspominanych w mediach tytułów w 2021 roku, na równi z wieloma produkcjami AAA.

Cyberpunkowa strzelanka oferuje świetną oprawę graficzną i satysfakcjonujący model strzelania. Zbiera pozytywne oceny, nawet mimo pewnych niedociągnięć. Jeśli sami sięgniecie po tę produkcję, polecamy zapoznać się z naszym poradnikiem do gry Ascent.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami