Gamescom Opening Night - znamy szczegóły wydarzenia otwierającego targi

Dwie godziny nowości.

Popularny prezenter Geoff Keighley ujawnił szczegóły pokazu Opening Night Live, rozpoczynającego imprezę Gamescom już za mniej niż trzy tygodnie. Otrzymamy dwugodzinną transmisję na żywo.

Start 25 sierpnia o godzinie 20:00 polskiego czasu. Transmisja na wszystkich ważniejszych platformach, w tym w serwisach Twitch oraz YouTube.

1
Grafika promocyjna

„Już za trzy tygodnie rzut oka na najważniejsze gry wideo tegorocznego okresu świątecznego, a także spojrzenie w dalszą przyszłość” - napisał Keighley na Twitterze.

Gamescom 2021 odbędzie się w tym roku dniach 25-29 sierpnia. Organizatorzy chcieli pierwotnie postawić na model „hybrydowy” i zaprosić graczy - tradycyjnie - do hal targowych w Kolonii, lecz w obliczu krytyki wycofano się z pomysłu, na rzecz imprezy w pełni cyfrowej.

Co zobaczymy pod koniec miesiąca? Przecieki są obecnie skąpe, choć niedawno informowaliśmy o „ekscytującej nowej marce” od 2K Games.

W ubiegłym miesiącu ujawniono listę firm, które potwierdziły uczestnictwo w imprezie. W zestawieniu brakuje kilku największych światowych wydawców, między innymi Sony i Nintendo.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami