Diablo Immortal opóźnione do 2022 roku

Będzie wsparcie dla kontrolerów.

Mobilne Diablo Immortal ukaże się w przyszłym roku, a nie - jak planowano - jeszcze tej jesieni. Deweloperzy otrzymali szereg sugestii po ostatnich zamkniętych testach i chcą uważnie przyjrzeć się wszystkim komentarzom graczy.

Blizzard chce między innymi wprowadzić zmiany w trybie PvP, by był nieco bardziej przystępny. Gra otrzyma też wsparcie dla kontrolerów.

Diablo Immortal wprowadza nas do świata Sanktuarium przed wydarzeniami z Diablo 3. W pierwszym akcie odwiedzamy zresztą kilka znajomych obszarów - między innymi kryptę Leoryka, króla nieumarłych.

Mieliśmy okazję testować mobilną odsłonę cyklu. Zabawa jest przyjemna, a sterowanie porządnie zrealizowane. Nawet dłuższe sesje z grą nie stanowią problemu. Walka z grupami potworów jest niemal tak satysfakcjonująca, jak w pełnoprawnych odsłonach serii.

Immortal będzie grą Free to Play.

Blizzard boryka się obecnie ze sporymi problemami wewnętrznymi. Po pozwie związanym ze złymi warunkami w pracy i molestowaniem kobiet studio jest obecnie w trakcie restrukturyzacji, a wielu pracowników domaga się zmian w funkcjonowaniu firmy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami