Darmowy weekend z Far Cry 5 już od jutra - także na PS5 i Xbox Series X

Cztery dni grania.

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że Far Cry 5 będzie dostępne za darmo od jutra do poniedziałku, na wszystkich platformach. Darmowy weekend z grą pozbawiony będzie jakichkolwiek ograniczeń - najbardziej zaangażowani zdążą więc nawet ukończyć kampanię.

Strzelanka będzie dostępna:

  • od 16:00 w Ubisoft Store
  • od 17:00 w Epic Games Store
  • od 9:01 na PS4 i PS5 oraz na konsolach Xbox
  • od 19:00 na Google Stadia

Jak często bywa w przypadku darmowych weekendów, przez cały czas trwania akcji promocyjnej gra będzie przeceniona - cena zostanie obniżona nawet o 80 procent.

Akcja Far Cry 5 rozgrywa się w fikcyjnym hrabstwie Hope County, w którym kontrolę stopniowo przejmuje niebezpieczny kult. Na czele ugrupowania stoi ojciec Joseph Seed - główny antagonista gry. Wcielamy się w agenta FBI wysłanego z misją zwalczenia sekty.

Pod względem rozgrywki strzelanka powiela rozwiązania z poprzednich części. Nadal mamy do czynienia ze zręcznościową grą FPP w otwartym świecie, pełnym różnorodnych aktywności.

Już 7 października bieżącego roku debiutuje Far Cry 6. Zaoferuje opowieść o rebeliantach z wyspy Yara, wzorowanej na Kubie. Nowości w tej odsłonie to między innymi obecność na mapie sporego miasta i rozbudowany system modyfikowania uzbrojenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami