Ascent - Przygotuj się: odwiedź wszywacza, handlarza bronią i pancerzami

Pierwsza misja poboczna w grze, dozbrajanie postaci.

Przygotuj się to pierwsza misja poboczna w The Ascent, której będziesz mógł się podjąć i wykonać bez rozwijania postaci. W ramach tego zadania musisz odwiedzić trzech handlarzy - wszywacza, handlarza bronią i handlarza pancerzami.

Na tej stronie:

Przygotuj się - jak odblokować zadanie

Misję tę odblokujesz w klubie Beztroska (1) - w tym samym miejscu, w którym rozpoczynasz drugą misję główną, Wzajemne Zależności i rozmawiasz z Poonem. Handlarz (2) z którym musisz porozmawiać znajduje się tuż obok wspomnianego Poone'a. Po zakończeniu konwersacji otrzymasz trzy nowe cele: odwiedź wszywacza, odwiedź handlarza bronią i odwiedź handlarza pancerzami.

001_misja_poboczna_przygotuj_sie

Odwiedź wszywacza

Wybiegnij z klubu, zejdź po schodach i idź w prawy górny róg (3). Trzymaj się cały czas prawej strony, zbiegnij na niższy poziom i wejdź w interakcję z windą (4) by dostać się na dół.

002_misja_poboczna_przygotuj_sie

Wylądujesz tuż obok warsztatu wszywacza - nad drzwiami znajduje się szyld Grafting (5). Wejdź do środka i porozmawiaj z handlarzem (6) by wykonać ten cel. Nie musisz u niego nic kupować - wystarczy rozmowa.

003_misja_poboczna_przygotuj_sie

Odwiedź handlarza bronią

Wyjdź z warsztatu wszywacza i biegnij w dół, a następnie odbij w lewo. Po chwili trafisz do budynku z szyldem Weapons (7). Wewnątrz czeka na ciebie handlarz bronią, z którym musisz porozmawiać. Podobnie jak wcześniej, tutaj także wystarczy konwersacja - nie musisz nic kupować.

004_misja_poboczna_przygotuj_sie

Odwiedź handlarza pancerzami

Opuść sklep z bronią i biegnij w lewo, a następnie po schodach na górę (8). Na najwyższym poziomie trafisz na sklep z pancerzem, nad drzwiami którego jest szyld Armor (9). Wejdź do środka i porozmawiaj z handlarzem.

005_misja_poboczna_przygotuj_sie

Konwersacja z handlarzem pancerzami zakończy tę misję. W nagrodę otrzymasz 600 punktów doświadczenia.

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Bańka: Anteen, Kostnica, Nitrotrak, Ośrodek Biochoice

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami