W sierpniu poznamy "ekscytującą, nową markę" od 2K Games

Marvel XCOM? Cthulhu Saints Row?

Take-Two - korporacja kontrolująca Rockstar oraz 2K Games - poinformowała, że ta druga firma jeszcze w sierpniu zapowie „ekscytującą, nową markę”, z premierą do końca marca 2022 roku.

Szczegóły nie są obecnie znane, lecz pod koniec miesiąca odbędą się targi Gamescom, które - jak się wydaje - byłyby idealnym miejscem na takie ogłoszenie. Impreza startuje 25 sierpnia.

1
Czy za projektem stoi Firaxis?

2K Games poza tytułami sportowymi zajmuje się głównie wydawaniem gier innych podmiotów, jak Hangar 13 (odpowiedzialne ostatnio za Mafia: Definitive Edition), HB Studios (PGA Tour 2K21) czy Visual Concepts (NBA 2K21).

W przypadku opisywanego ogłoszenia jednym z potencjalnych kandydatów jest jeszcze Firaxis Games, twórcy współczesnych odsłon serii XCOM i Civilization.

Już w czerwcu obecnego roku informowaliśmy nieoficjalnie, że 2K Games zapowie kilka nowych projektów w ciągu najbliższych miesięcy, w tym strategię turową z bohaterami Marvela w stylu XCOM i spin-off serii Borderlands (w tym drugim przypadku mowa o Tiny Tina's Wonderland).

Również wspomniany Hangar 13 ma szykować nowość, opisywaną w przeszłości jako „połączenie Saints Row i mitologii Cthulhu”, z otwartym światem i otoczkę science-fiction.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami