Jak usunąć hasła z przeglądarki

Usuwanie zapisanych haseł i danych logowania.

Zapisywanie loginów i haseł w przeglądarce to bez wątpienia wygoda - nie musisz ich każdorazowo wpisywać, a w przypadku sporadycznego odwiedzania serwisu nie ryzykujesz zapomnieniem danych logowania. Jednakże, z różnych powodów - czy to wymiany sprzętu czy nagłego współdzielenia go z inna osobą - możesz potrzebować usunąć zapisane hasła. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Z uwagi na to, że z Google Chrome korzysta ponad 3/4 internautów, na tej przeglądarce dziś się skupimy - nie zabraknie jednak też porad dla użytkowników innych wariantów. W przypadku wspomnianego Chrome'a, by zarządzać hasłami kliknij na ikonkę profilu (1), a następnie na ikonkę kłódki (2).

028_poradnik_pc_jak_usunac_haslo_w_przegladarce

Otworzy to nowe okno i domyślnie przekieruje cię do zakładki Autouzupełnianie (3). W centralnej części ekranu znajdziesz wszystkie zapisane loginy i hasła (4) dla konkretnych witryn. W dowolnym momencie możesz też kliknąć na ikonkę oka (5) by podejrzeć zachowane hasło, a także na trzy kropki (6) by usunąć bądź edytować dane.

Jeśli korzystasz z innej przeglądarki, szczegółowe informacje dotyczące zarządzania hasłami znajdziesz klikając na poniższe linki:

Poprzednio: Jak zapisać hasła w przeglądarkach: czy to bezpieczne, zagrożenia

Spis treści: Komputer bez tajemnic - poradnik użytkownika PC

Następnie: Jak wyłączyć programy startujące z Windowsem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami