Gracze w GTA Online chodzą w kółko, by zbierać doświadczenie

Będąc AFK.

Gracze znaleźli nowy sposób na zdobywanie doświadczenia w GTA Online. Konkretnie - chodzi o Tuner XP, a więc poziom związany z modyfikacją samochodów z dodatku Los Santos Tuners.

Włączenie gry i zajęcie się czym innym, by otrzymywać bonus tylko za przebywanie w świecie gry, nie jest już możliwe. Dlatego też użytkownicy korzystają z różnych sposobów, by ich postacie automatycznie chodziły w kółko.

Doświadczenie Tuner XP zdobywamy, kiedy przebywamy na zlotach motoryzacyjnych, podczas których teoretycznie mamy chwalić się swoim zmodyfikowanym autem. W praktyce część graczy właśnie wtedy aktywuje automatyczny spacer.

Można się domyślać, że użytkownicy stosują różne sztuczki związane z gumką recepturką, by zamontować ją na kontrolerze w taki sposób, żeby bohater nieustannie się poruszał.

Jeden z graczy na PC wymyślił prosty trik z baterią, którą położył na klawiszu W.

Przy takim podejściu doświadczenie zdobywa się wolno, lecz - jak zauważają komentujący, choćby na Twitterze - to zawsze więcej niż niezdobywanie punktów Tuner XP wcale.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami