DLC do Cyberpunk 2077 już wkrótce? To tylko żart dewelopera

Burza w szklance wody.

  • Niedawna „zapowiedź” DLC autorstwa Pawła Sasko była tylko żartem
  • Deweloper podkreśla, że jego streamy nie są inicjatywą CD Projekt Red
  • Sasko ograniczy wypowiedzi odnośnie przyszłości Cyberpunk 2077

Podczas niedawnego streamu, główny projektant zadań w Cyberpunk 2077 - Paweł Sasko - zdawał się zapowiadać rychłe nadejście DLC do gry. Teraz deweloper wyjaśnia, że tylko żartował, a jego słowa zostały wyciągnięte z kontekstu.

Dla jasności, przypomnijmy pierwszą wypowiedź, która wywołała zamieszanie i rozbudziła nadzieje fanów Cyberpunk 2077. W trakcie transmisji z gry pod koniec lipca, Paweł Sasko zwrócił się do jednej z postaci, mówiąc: „Jeśli mrugniesz, DLC ukaże się w tym miesiącu”.

Paweł Sasko teases the DLC premiere this month :) from r/cyberpunkgame

Po chwili NPC mrugnął, co Sasko wyraźnie podkreślił. Dodatkowo wspomniał, że niedługo będzie miał dla graczy niespodziankę, co według niektórych widzów zdawało się potwierdzać teorię o zapowiedzi DLC.

Mimo że w tamtym czasie do końca lipca zostało zaledwie kilka dni, temat został rozpowszechniony przez media, więc deweloper postanowił teraz zdementować pogłoski. Podczas niedawnego streamu zaznaczył, że transmisje są jego prywatną inicjatywą, a profil twórcy nie jest oficjalnym kanałem komunikacyjnym ani PR-owym CD Projekt Red. Wspomniane DLC było tylko żartem, a ze względu na częste wyciąganie wypowiedzi z kontekstu, Paweł Sasko zamierza rzadziej odpowiadać na pytania widzów odnośnie planów względem Cyberpunk 2077.

- Ostatnim razem podczas przesłuchania Hellmana [wspomniany wcześniej NPC - red.] zażartowałem, wykorzystując żart znany na moim kanale - tłumaczy Sasko. - Chodzi o to, że widzowie czasami pisali do mnie: „Paweł, mrugnij, jeśli DLC nadchodzi”. Zrobiłem to samo i myślę, że osoby na czacie doskonale to zrozumiały, ale ludzie, którzy nie odwiedzają mnie często lub zobaczyli tę wypowiedź na Reddicie czy gdzie indziej, nie wiedzieli, co to znaczy i nadali temu inny kontekst.

Lead Quest Designer explains that his words about the DLC have been taken out of context. From now on, he limits the number of answers on DLC topics. His big announcement was the new graphics on his channel and the gameplay from The Witcher 2. from r/cyberpunkgame

- Chcę ograniczyć zamieszanie wynikające z takich wypowiedzi, więc będę rzadziej odpowiadał na pytania dotyczące DLC, aktualizacji itp. - wyjaśnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami