Niezwykła historia w zwykłym miasteczku - nowy trailer Life is Strange: True Colors

Prezentacja miejsca akcji.

Square Enix opublikowało nowy zwiastun Life is Strange: True Colors od studia Deck Nine Games. Poznajemy miasteczko Haven Springs, w którym toczy się akcja nadchodzącej przygodówki.

Małe miasto u podnóża Gór Skalistych w stanie Kolorado to główna ulica oraz okoliczne zakamarki. Oglądamy między innymi pub - Czarną Latarnię - w którym znajdziemy nie tylko postacie niezależne, ale także mini-gry: automaty czy piłkarzyki.

Jest też sklep muzyczny z własną rozgłośnią radiową oraz park nad jeziorem, ze sceną dla muzyków, gdzie odbywa się wiosenny festiwal.

Life is Strange: True Colors zadebiutuje 10 września na PC i konsolach. Produkcja nie będzie dystrybuowana w odcinkach - wszystkie rozdziały otrzymamy od razu, w odróżnieniu od poprzednich odsłon serii.

Główną bohaterką będzie Alex Chen, której specjalną mocą jest „wyczuwanie” emocji i myśli napotykanych postaci. Haven Springs tylko na pierwszy rzut oka jest sielankowe, ponieważ zajmiemy się rozwiązaniem zagadkowej śmierci naszego brata.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami