GeoGuessr teraz także w GTA 5. Sprawdzian ze znajomości mapy

Prawie jak Google Maps.

GeoGuessr to popularna aplikacja sieciowa, w ramach której użytkownicy próbują odnaleźć swoją lokalizację w prawdziwym świecie, przesuwając zdjęcia z Google Maps. Teraz podobny pomysł przygotowano dla GTA 5.

Zasady są identyczne. Gracze mogą wybrać jedną z trzech kategorii: wszystkie tereny, samo miasto lub okolice - hrabstwa Blaine i Los Santos. Dostępne są nawet poziomy trudności i inne opcje: zabawa na czas czy brak możliwości przemieszczania się.

1
Gdzieś tu była Biedronka...

Następnie trafiamy na jedną z dróg w Grand Theft Auto 5, starając się określić, gdzie się znajdujemy. Możemy przewijać kamerę wzdłuż ulic, a także przybliżać i oddalać widok - jak w GeoGuessr.

Jeśli jesteśmy pewni naszej lokalizacji, możemy zgadywać, wybierając punkt na mapie świata. Punty otrzymujemy w zależności od odległości od faktycznego miejsca.

Całość dostępna jest za darmo - wystarczy udać się na stronę GTA GeoGuesser. Twórcę aplikacji można wesprzeć na Patreonie, jest też społeczność na serwerze Discord.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami