Car Mechanic Simulator 2021 debiutuje już w przyszłym tygodniu

Zainteresowanie jest spore.

Firma PlayWay ogłosiła, że Car Mechanic Simulator 2021 - kolejna odsłona popularnej serii - zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 11 sierpnia.

Platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation i Xbox One. To pierwszy raz w historii cyklu, gdy nowy tytuł ukaże się jednocześnie na wszystkich urządzeniach.

Zobacz: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Car Mechanic Simulator to seria, która w dużej mierze pozwoliła stać się PlayWay jednym z największych polskich przedsiębiorstw w branży gier wideo. Poprzednia część - CMS18 - sprzedała się w nakładzie przekraczającym 1,62 mln kopii - a to dane tylko ze Steama.

Już w czerwcu prezes firmy - Krzysztof Kostowski - zapewniał, że liczba osób zainteresowanych zakupem nowej gry (mowa o listach życzeń na PC) wynosi około 170 tysięcy.

Wzorem poprzednich odsłon, zajmiemy się oczywiście naprawianiem samochodów. Twórcy ze studia Red Dot Games przygotowali ponad 4 tysiące części i 72 modele aut. Nowości w CMS21 to między innymi szersze możliwości urządzenia garażu, myjnia, bezpieczniki czy wymiana płynów eksploatacyjnych.

Do tego powracające elementy: misje fabularne i generowane proceduralnie, złomisko, aukcje, poszukiwania wraków w stodołach, tuning pojazdów czy tor testowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami