Trwa darmowy weekend z Marvel's Avengers. Nadciąga nowa postać

Jest też przecena.

Square Enix oraz studio Crystal Dynamics nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w sprawie sieciowej gry akcji Marvel's Avengers, która została przyjęta dość chłodno we wrześniu ubiegłego roku. Trwa darmowy weekend, a w planach jest kolejna postać.

Black Panther - o tym bohaterze mowa - zadebiutuje 17 września na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Czarna Pantera to trzecia postać wprowadzona do gry po premierze - obok Hawkeye'a (w dwóch odsłonach: jako Kate Bishop i Clint Barton). Nowość będzie dostępna za darmo i otrzyma własną opowieść fabularną z misjami do ukończenia.

Kampania otrzymała tytuł War for Wakanda. Król T'Challa jest „zaskoczony zdradą i związaną z nią tragedią”. Następnie na scenie pojawia się Klaw i jego siły, zagrażające Wakandzie, więc trzeba oczywiście wkroczyć do walki.

Twórcy przygotowali nowe lokacje w tym państwie: dżungle i pałać królewski. Do tego modele przeciwników, dwóch bossów oraz solowe i wieloosobowe misje Drop Zone i Threat Sector. To największa aktualizacja treści od dnia premiery - zapewnia Square Enix.

Wczoraj rozpoczął się darmowy weekend z Marvel's Avengers, dostępny na Steamie, Stadii i PlayStation. Posiadacze konsol Xbox muszą poczekać kilka miesięcy. Inicjatywa trwa przez trzy dni, do poniedziałku.

1
Wspaniałe stroje

Jest też 40-procentowa przecena. Gra kosztuje 99 zł na Steamie i około 125 zł na konsolach. Do tego wydarzenia specjalne na serwerach, jak niższe ceny we wbudowanym sklepiku ze skórkami i 400-procentowy bonus do punktów doświadczenia.

Nadal nie wiemy za to, co stało się ze Spider-Manem, który miał pojawić się na wyłączność dla konsol PlayStation na początku obecnego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami