Sporo błędów w nowej aktualizacji Assassin's Creed Valhalla

W oczekiwaniu na łatkę.

Zgodnie z zapowiedziami, wydana we wtorek aktualizacja 1.3.0 dla Assassin's Creed Valhalla rozpoczęła wczoraj wydarzenie specjalne - festiwal Sigrblot. Niestety, nie obyło się bez jednoczesnego wprowadzenia szeregu nowych błędów.

Gracze - oraz sam Ubisoft - przygotowali listę znanych problemów, wraz z sugestiami na ich ominięcie:

  1. Jeśli stracimy kontrolę na postacią po wybraniu wędkarskiej linki z koła akcji podczas zabijania wilka w festiwalowym zadaniu Three Big Pigs, ratunkiem będzie wczytanie wcześniejszego zapisu.
  2. Jeśli nie możemy wejść w interakcję ze zleceniodawcą, należy opuścić lokację, przejść do innej, po czym powrócić. Przy kolejnej próbie należy uważać, by nie „popchnąć” postaci niezależnej, co właśnie wywołuje błąd.
  3. Do ukończenia jednego z festiwalowych zadań brakuje niekiedy zapasów z importu. Z tym błędem na razie sobie nie poradzimy - Ubisoft przygląda się możliwości wydania łatki.
1
Gracze długo czekali na ten miecz

Festiwal Sigrblot jest o tyle istotny, że w jego połowie - 12 sierpnia - zadebiutuje Oblężenie Paryża, drugie i ostatnie - jak na razie - potwierdzone rozszerzenie dla Assassin's Creed Valhalla. Wrócą między innymi misje skrytobójcze, wykonywane na terenie miasta.

Sigrblot potrwa do 19 sierpnia. Łatka wprowadza także sporo innych nowości, w tym oczekiwany przez fanów miecz jednoręczny, rozbudowane opcje skalowania poziomów przeciwnika czy też kolejny zestaw umiejętności do odblokowania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami